www.usaraud.ee  >

 Liikmetele:

 Kasutajatunnus:
 Parool:
Registreeru liikmeks!

Autopäevikud > Ford Thunderbird 1964


  Viimane sissekanne | 3 viimast sissekannet | Kõik sisseakanded (10) tagasi

 Ford Thunderbird 1964

 Omanik: otsiabi

karikas hakkab täis saama 29.09.2017
vahepeal palju asju jälle tehtud aga sõita ikka ei saa.

nt mootorist leke kõrvaldatud. tundub et remondi käidus mingi õlipunn kehvasti paigaldatud. sai siis mootor maha võetud ja autori juurde tagasi viidud. töö kiire. mootor tagasi kapoti all ja tundub et õli püsib seal kus ta peaks.

edasi selgus et piduri peasilinder oli väsinud. rem.komplekt sisse ja kokku. tänu sellele selgus et piduri võim ei toimi - võimendist suur vedru kaduma läinud. nimetatud asjad olid juba vana omaniku poolt paika pandud ning seetõttu ei osanud nende korrasolekus varem kahelda. sai siis uus võimendi tellitud ja pidurid tunduvad nüüd korras olevat.

täna läksin tagasilda reguleerima. see oli viltu all ning kunde poolt jooksis ettepoole side skirti sisse. reguleerimisel selgus et keegi varem 4linki paigaldanud spetsialist oli puksi otsas oleva keerme osa nii lühikeseks lõiganud et see vaevalt püsis reguleerimisvarda sees. see tähendas et kundepoolt silda tahapoole reguleerida rohkem ei saanud. tormasin siis kaviali lootuses et äkki saab vajaliku uue jublaka kuid uksed pandi nina ees kinni. egas midagi - hooaja lõpetamisele seekord jälle ei jõua.