www.usaraud.ee  >

 Liikmetele:

 Kasutajatunnus:
 Parool:
Registreeru liikmeks!

Autopäevikud > Cadillac Eldorado 1972


  Viimane sissekanne | 3 viimast sissekannet | Kõik sisseakanded (10) tagasi

 Cadillac Eldorado 1972

 Omanik: MiL472

Istmete hooldus 31.07.2017
Kui tavaliselt ma oma masinatel ei viitsi sisemusega väga jaurata, siis Elduri puhul tegin väikse erandi. Nimelt on istmed aja jooksul kergelt kõvaks läind, kui nii sobib öelda, ja mõtsin et enne kui päris hukka lähevad, võiks millegagi hooldada.
Ostsin ABCSilt mingi Meguiarsi hooldusvahendi, ja kuigi 59-eurose profifotoaparaadi pildid seda edasi ei anna, siis niipalju võin öelda, et pehmemaks läksivad istmed küll ja läigivad ka rohkem kui enne. Tuli kasuks järelikult.

ABCSil käimise aegadest on ka veel selline lugu, et auto jebib natuke. Kuumalt jätab korralikult vahele ja kord väljasuretatuna ei taha üldse käima minna. Ise kahtlustaks esmalt süüteosakonda. Eks vaatab mingil nädalavahetusel, midagi keerulist siin ometi ei saa olla. Kui ongi süütepool või jagaja vigane, siis õnneks on üks komplekt riiulis, mis pidi küll teisele autole minema, aga ju siis tollele tuleb ikka vana hea MSD osta. Eks näis.
Selline toode Tagaiste näeb parem välja kui enne Mai tea palju siit aru saab, aga ka esiistmele ei tulnd kahjuks vahendiga töötlemine