www.usaraud.ee  >

 Liikmetele:

 Kasutajatunnus:
 Parool:
Registreeru liikmeks!

Autopäevikud > Cadillac Eldorado 1972


  Viimane sissekanne | 3 viimast sissekannet | Kõik sisseakanded (11) tagasi

 Cadillac Eldorado 1972

 Omanik: MiL472

Sügisesed sättimised 15.10.2017
Auto käis Ingmari juures tegemises, ja lõpptulemuseks on see, et:

1. Vana karpa lendas kapoti alt minema, ja asemele tuli tutikas 750 cfm Holley koos flantsiga. Lessons learned selle loo juures oli, et remondi vana karpat palju tahad, korda ikka ei saa - parem osta uus.

2. Originaaljagaja võeti maha, puhastati ära, ja pandi peale tagasi. Algselt pidi see CRT Performance jagaja, millest eelpool juttu oli, peale minema, aga nagu mul alati juhtub siis ei istund see asi mitte üks gramm auto külge. Elik õppetund on see, et isegi kui teed ebays juppe otsides valiku "472/500 Cadillac", siis suudavad illarid sulle ikka h** teab mis imeasja saata. Kuna tolle junni ostust on üle aasta möödas, siis on nagu hilja ka hakata protsessima et mis valesti läks. Eniveis, OE jagaja ülekäimine + uus karpa lahendas vahelejätmise ja mittekäivitumise probleemi.

Muuseas mõõdeti silindrite surved üle, ja leiti kõik kõige paremas korras olevat.

3. US Partsust ostetud tagavedrud läksivad alla, mille tagajärjel tõusis tagaosa täpselt õigele kõrgusele. 73. aasta Elduri vedrud, sest 72. aasta omi neil polnud, aga kõik täpselt sama, problemit ei olnud.

Pärast seda sai käidud Lõunaosariikide hooaja lõpetamisel. Autoga töristan ringi veel mõnda aega, kuniks lumi maha tuleb või midagi ära kooleb :)
Holley Uued tagavedrud, auto ilusti horisontaalis Lõunaosariikide hooaja lõpp