www.usaraud.ee  >

 Liikmetele:

 Kasutajatunnus:
 Parool:
Registreeru liikmeks!

Autopäevikud > Cadillac DeVille 2004


  Viimane sissekanne | 3 viimast sissekannet | Kõik sisseakanded (5) tagasi

 Cadillac DeVille 2004

 Omanik: spiritualrob

klaasivahetus ja kondi pump. 29.05.2018
Tervitus.

Sai auto viidud mõni päev tagasi uuesti Leholasse ning nüüd Rootsist tulles käsin järel.
2007' DTS küljest pärit klaas sobib DeVille'le väga hästi- natuke erinev on ainult peegli juurest see musta värviga kaetud ala, kus DTS'il on vist vihmasensor teises kohas vmt. Silma ei häiri.

Leholast saan peagi ka kondipumba. DTS'i oma ei sobinud, aga nõiuvad sobiva pumba välja. Aitäh, V8import ;)

Kuna klaas nüüd autol ees siis sai ka esimest korda (ilmselt üle pika aja) survekaga kallale ja auto puhtaks.

Viimase nädala jooksul olen selle Cadillaciga ca 600km või rohkemgi maha uhanud ja auto meeldib üha rohkem :) Tuleb tõdeda, et tegemist on väga mugava sõidukiga.
Hetkel näitab AVG kütusekulu 25,1 MPG e. ca 9,3 L/100km. Pole paha vana V8 kohta.

Lahenes ära ka pagassi ja kütuseluugi salongist mitteavanemise probleem- viga oli ainult minu teadmatuses. Täna auto sisepuhastust tehes leidsin pardakast imeliku (veidi ebaselge funktsiooniga) nupu, mille juures olev tekst andis lootust selle "vea" lahenduseks ja nii läkski, e. nüüd avanevad nimetatud vigurid salongist nupuvajutusel :)
Panen mõned pildid autost uue klaasiga ja puhtana. Iluvead on piltidel nähtavad. Hetkehind praeguses seisus 4200 Merkeli rutsi.

Järgmisena saavad mõlemad stanged värvitud siis kerkib jälle auto hind.
Kuigi auto on üsna meeldima hakanud juba, on ta siiski endselt sedaan :D seega võib pakkuda vahetust suure Sprinteri/Crafteri/Transiti või Iveco Maxi kaubiku vastu või soovi ilmnemisel saabuda vajalikus koguses juudirubladega kohale ning saada see Cadillac endale.
ebaselge funktsiooniga nupp üsna avar pagass kriimude ja vannitoa valgustitega tagastange puhtam terve tuuleklaas ja puha stange kahjustus tag. koopaserv veidi muljutud salong salong. salong.. salong... salong..... salong...... puhas