www.usaraud.ee  >

 Liikmetele:

 Kasutajatunnus:
 Parool:
Registreeru liikmeks!

Autopäevikud > Mercury Cougar 1988


  Viimane sissekanne | 3 viimast sissekannet | Kõik sisseakanded (4) tagasi

 Mercury Cougar 1988

 Omanik: chopper

Aken 03.09.2006
Eile juhtus olema päev, kus natuke aega oli ning mõtlesin, et proovin juhipoolse akna liikuma saada. Eelmiselt omanikult olin saanud info, et midagi vaja liimida, kuna aken jooksvat muidu a la viltu/välja/jne. Olevat kunagi töökojas viga tuvastatud, aga tegema polnud asutud.
Noh, arvasin, et kui välja jookseb, küllap siis siin ehk pooleks vms. Ostsin poest metalliliimi.
Kiskusin ukse laiali ja tuli välja, et lihtsalt need plastjublakad, millede vahele klaas käib ja mis tirivad akent üles-alla, on lahti klaasi küljest. Kuigi mul oli metalliliim, oli seal kirjas, et sobib ka mõnele plastikule. Juba lahti oli kõik lammutatud ja pood kaugel ka tegevuspaigast, mõtlesin, et proovin vähemalt selle liimiga.
Täna akent liigutada proovides, on tulemus selline - remontisin ära. Töötab.
Esimene mure tegemist vajavate asjade suhtes on lahendet.
Proovisin ka juhipoolset turvavööd korda teha. See kurjam nimelt täitsa lõpuni väljas ja puha lõtv....
Oma lollusega suutsin asja niikaugele viia, et see vedrulint lendas välja ja kuigi mitu korda püüdes seda uuesti tööle saada, see enam ei õnnestunud. Seega olen nüüd avatud pakkumistele uute esimeste turvavööde suhtes. Kundepoolne võiks ka siis juba olla parem, see ka ei pinguta praegu korralikult. Paluks pakkuda pruuni värvi vöid.
Telefoninumber: 56 627 089

Lisaks leidsin tagumise istme alt ka turvavööd üles, nüüd vähe julgem ka rahvast vedada, saab nad vöö alla kinni käsutada.
... 03.09.2006
Ahjah....
Avastasin, et cruise ka ikka töötab. Ma lihtsalt ei osanud seda kasutada.
:( 03.09.2006
Pluss veel ebameeldiva uudisena on tekkinud esiklaasi mõra. Hakkab kundepoolt altservast tulema ja eks siis näis kuhu ta välja jõuab.